.

.

Avila Лост Не-Вртење Заклучување, на Возраст од Бронза (F170 ВЛА 716)

Avila Лост Не-Вртење Заклучување, на Возраст од Бронза (F170 ВЛА 716)

DEN 310.80
Износ

Декоративни не-вртење на трим користи на едната страна на вратата.Работи со десната и левата замав врати.Лесна инсталација со Филипс шрафцигер.На Schlage Avila Лост Не-Вртење на Заклучување на Возраст од Бронза најчесто се користи како декоративни повлече за врати кои не бараат latching.На Avila рачката е непогрешлив крива и суптилни детали го прават овој впечатлив стил тешко да се заборави.Нашата Возраст од Бронза заврши е инспириран од традиционалниот дизајн, кој топло, бакар тонови кои продираат преку својот потемна, на возраст од надворешноста.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

R

Им се допаѓа и на купувачите