.

.

Силикони Во Градите, Зголемување На Подлога Анти Навремено Против Стареење, Рак На Дојка Кревање Т Облик На Градите Печ

Силикони Во Градите, Зголемување На Подлога Анти Навремено Против Стареење, Рак На Дојка Кревање Т Облик На

DEN 215.76
Износ

Подобрување на градите проблеми како на пример доделување, грубост и outspreading.Перат и еднократно, може да се повторува и се користи за 15-30 пати ако се користи правилно.Професионален дизајниран за да се елиминира брчките на градите област да се изедначи и се стегне во градите на кожата.Медицински одделение силиконски му се овозможи непречено и кожа-пријателски, don ' t грижите за тоа ќе му наштети на вашата кожа.Подобрување и подигнете ги градите, прави да изгледаат добро во различни фустан.Спецификации : Предмет Тип : Силикони Во Градите Pad Material : Силикони Боја : Clear Size : Прибл. 20 * 17cm / 7.9 * 6.7 inch Weight : Прибл. 97g Package Листа : 1 x Силикони во Градите Подлога.

R

Им се допаѓа и на купувачите