.

.

Geartist Светилник 1 Итни Соларни Радио Кампување Читање Светилка (14 Светилка Монистра),5000mAh Рака Чудак Преносни AM/FM/NOAA Сигнализација Времето Радио со Ултра Светла Све?

Geartist Светилник 1 Итни Соларни Радио Кампување Читање Светилка (14 Светилка Монистра),5000mAh Рака Чудак

DEN 359.76
Износ

【Супер Светол Светилник 】Geartist Ltd сакате да се развие ВИСТИНСКА светол сончев радио светло за клиентите.Светлото може да блесне повеќе од 100 метри (328 стапки), светилка има 14 единици светилка монистра читање светилка има 14 единици светилка монистра, додека други радија на пазарот имаат само околу 6 единици.Таа работи како светилник. 【Автоматско Предупредување Живот Saver Радио】има автоматско NOAA сигнализација функции.Кога ќе го вклучите да се "алармирање" копчето, можете да ги добиете предупредување побрзо.Добро емитува сигнал на 7 NOAA станици исто така, може да се даде што побрзо вести на катастрофи, како ураган, земјотрес, торнада, snowstorms,и др, 5000m Ah моќ банката да обезбеди доволно енергија за мобилен телефонски апарат, светло и читање светилка.Пренослив дизајн е погодно за жртвите да се движат на други места, кога ураганот доаѓа. 【Одлична за базен, плажа, риболов, кампување, моќ испади】Удобен и мали се вклопува лесно во назад пак, да уживаат на патувањето и авантура.Неверојатни домаќинство уред за да се задржи милување за непредвидени вонредни ситуации. 【Прифатлива Сите во Една Радио】Тоа, исто така, има СОС аларм сирената функција, поддршка слушалка.Се споредуваат со други слични спецификација радио, ние подобрување на дизајнот на цената надолу, за да им помогне на клиентите може да се купи сите-во-едно радио со разумна цена. 【Нашата Цел】да прави се повеќе и повеќе нови модели во секоја година, да обезбеди висок квалитет и цени право соларни радио за клиентите.Ве молиме контактирајте со нас ако наидат на проблем, ние може да се испрати на замена во рок од 24 месеци по ред.

R

Им се допаѓа и на купувачите