.

.

Итни Светло Радио, 2021 Надгради AM/FM/NOAA Времето Соларни Чудак Радио со 4000 mAh Заменливи Li-ion Батерија, 3 Режими на Светлото,Сензор за Читање Светилка,Полнач за Телефон з?

Итни Светло Радио, 2021 Надгради AM/FM/NOAA Времето Соларни Чудак Радио со 4000 mAh Заменливи Li-ion Батерија,

DEN 887.28
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✧【Живот Saver Радио】Кога природни непогоди доаѓаат,како што се урагани, snowstorms,итн.,како можеме да ги спречи?Кога целиот град е затемнување и паѓа во темнината,како да се потрошат оваа темна ноќ?Кога сме заробени во природните катастрофи,како можеме да се спасиме?Вие само треба итен светло радио, со 7 NOAA станици и батерија Изборот на светлината што треба, што може да ви донесе чувство на сигурност во темница.Два вида на читање светлина начини : ⅰ=читање светлина рачно, ⅱ=автоматски уреди со покажувач на владата; ново дизајниран автоматски уреди со покажувач ќе авто-светне кога уреди со покажувач на човековата активност во рок од 3 метри, и авто-исклучи кога не постои никој во рок од 30 секунди, кои можат ефикасно да се заштеди енергија. ✧【Домаќинство & Отворено Итни & е Потребно за Автомобил】На 4000 m Ah батерија итни noaa радио може да се наплаќаат до 60% за телефонот кога целосно наполнета.Во случајот на електричната енергија, рака чудак полнење и соларни полнење се одлични методи за итни случаи на полнење.Најдобар начин да го полните е USB полнење, што е најмногу лесен и брз начин да се добие енергија.Во прилог, 2 заменливи Li-ion батерии може да биде заменет со нов, резервни Li-ion батерии во итни случаи.Совршен за домаќинство&Отворено Итни&Автомобил. ✧【Одговорни за Итни случаи Радио, Одговорен Outtdoor】Од 2020 година, природни катастрофи биле доаѓање, како што се Њујорк blizzard во февруари, Тенеси торнада во Март, што ја донесе ни наштети.Ние не може да ја спречи катастрофи, но ние се надеваме дека нашите OD-090 P NOAA светло радио може да ви помогне.Како одговорна компанија, ние се посветени на обезбедување на клиентите со високо-квалитетни производи и услуги.И нашата служба за корисници е тука за вас 24/7 за нешто што треба!.

R

Им се допаѓа и на купувачите