.

.

SER1616H16 + SER2020K16 + SER1010H11 ЦПУ Струг Карбид Indexable Провира Вртење Алатка за Носител со 1PCS 11ER A60 BP010 + 2 ПАРЧИЊА 16ER AG60 BP010 Indexable Карбид Вртење Вметнете Сечилото + 3 Клуч

SER1616H16 + SER2020K16 + SER1010H11 ЦПУ Струг Карбид Indexable Провира Вртење Алатка за Носител со 1PCS 11ER

DEN 1128.00
Износ

Материјал : Челик (вртење на држачот) + Карбид (вртење insert (внеси).Пакет : 1 PC SER1616 H16 + 1 PC SER2020 K16 + SER1010 H11 + 3 PCS вртење внесува +1 PCS 11 ER AG60 BP010 + 3 PCS КЛУЧ.Црна oxided мазна завршница на секое вртење алатка носителот стил и месо тело големина.Секоја алатка носителот доаѓа со карбид вметнете со позитивни гребло сечење агол и вграден чип прекинувач одлична за општа намена сечење акција.Ножеви таписерии изработка, висока цврстина, висока цврстина, постабилна и издржливи.

R

Им се допаѓа и на купувачите