.

.

ALUNVA Стилски Бања Ѓубре Мали Ѓубре Може да Wastebasket за Дом или Канцеларија Desktop (Боја : Розова)

ALUNVA Стилски Бања Ѓубре Мали Ѓубре Може да Wastebasket за Дом или Канцеларија Desktop (Боја : Розова)

DEN 607.68
Износ

Должина : 23cm/9.06 инчен, висина : 13cm/5.12 инч.Нежно притиснете го горниот капак,ѓубре може да пролетта се отвори капакот.Се применува за складирање десктоп wastepaper.Компактен, современи замав-топ отпад може да дизајниран за мали простори и под-кабинет употреба.Погоден за Семејство, Куќа, Бар, Кафуле, Хотел, Ресторан, Забава, Бифе, итн.Спецификација : Материјал : Plastic Net Тежина : 0.26 kg Package Вклучува : 1 Парче Desktop Trash Can Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на рачно мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите