.

.

Корпата за ѓубре со Капак Домот Флорални во Мали Шарени Цвеќиња Слобода Стил Флорални Лесна Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад Кошн

Корпата за ѓубре со Капак Домот Флорални во Мали Шарени Цвеќиња Слобода Стил Флорални Лесна Притиснете Покрие

DEN 1319.76
Износ

【Големина и Дизајн】8.6"x14.3", држи до 7 литри / 1.8 литри на отпад Круг дизајн.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, со 3 вештачки дрвени нозе поддршка, погоден за сите дома стилови. 【Еден Допир корпата за Ѓубре Со Капак】Само еден прст и еден допир на копче за да го отворите и затворите корпата за ѓубре.Едноставен и лесен.Корпата за ѓубре со капак, совршен за крие ѓубре и блокирање мирис, ефикасно спречување истури ѓубре и отпадоци spills, да се грижи за домот здравје. 【Хуманизирано Дизајн】ѓубре може да е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, која може да се поправи на ѓубре торба така што на ѓубрето нема да се истури или shift.И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отпадоци и полесно да се чисти.Поддржани од страна на три вештачки дрвени нозете, тоа е здрав и водоотпорен, и зголемената дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу. 【Модерен & Користете】Ние нудиме различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки.Погоден за голем број на сцени, како што спална соба, дневна соба, купатило,трпезарија, студија, кујната или канцеларија, итн.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе убава и чиста. 【Топло Подарок】Нашите ѓубре лименки се направи совршен подарок избор со својот уникатен дизајн.Без разлика дали тоа е за годишнината, денот на Благодарноста, birthday (роденден), или housewarming партија, тоа е топол и уникатен подарок.Нашите ѓубре лименки понуди широк спектар на модели и стилови за да изберете од, погоден за различни дома стилови, стилски и убави едноставност.Се создаде Скандинавските стил.Спецификации : -Големина : 8.6" широк x 14.3" висок Капацитет : 7 L / 1.8 gallons Advantages : -Висока нога дизајн,три дрвени нозе поддршка, силен и здрав, не е лесно да се нарушат.Поставените дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу и исто така го спречува нечистотијата од подот, контра или под мијалникот кабинет.-Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпадоци.Го прави помалку веројатно за кеси за отпадоци за да падне и поудобно да ги замениме.Чиста и едноставна.-Корпата за ѓубре со капак што се отвора и затвора со еден допир на копче.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба.Повеќе погодни за семејства со домашни миленици, ефикасно спречување на домашни миленици од rummaging преку ѓубре може и да се биде непослушен и немирна.Направи вашиот дом повеќе чисти и чисти.-Круг ѓубре лименки се совршено големина за помали простори и се совршени за ставање во бања кабинети, неискористениот аглите или во близина на тоалет.-Многу лесен за одржување, само да се избрише со влажна крпа или брз исплакнете да се исчисти.Едноставен и модерен дизајн, дизајн на различни модели и стилови за вашиот избор.Погоден за голем број на домашни стилови.Погоден за канцеларија, кујна, спална соба, студија, трпезарија, бања, кино и многу други сцени.Нашите ѓубре лименки имаат убави и уникатен дизајн, додавајќи рустикален или модерен шарм во вашиот дом.Внимание.-Таму може да биде благо боја разлика, бидејќи на различни екранот.-Ние се обезбеди најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Им се допаѓа и на купувачите