.

.

4 Поставување Одговара за 25mm Оски Приколка Тркала Центар Лагери за Полнење 32205 Лежишта Ротари Тивка Голема Брзина и Трајни производи за Заострените Валчести Лежишт

4 Поставување Одговара за 25mm Оски Приколка Тркала Центар Лагери за Полнење 32205 Лежишта Ротари Тивка Голема

DEN 599.76
Износ

Производ Големина.Лого ротира тивко и со голема брзина и висок квалитет на хром челик лого е издржлив.Производ материјали : челик; број на возниот елемент колони : една колона; внатрешен дијаметар : 25 (mm); надворешниот дијаметар : 52 (mm).Лесен за Употреба.Надворешниот прстен и внатрешните делови (внатрешен прстен, ролери и кафез делови) на топката, имајќи може да се одвои за лесна монтажа и демонтажа.Повеќекратна Употреба.Топката лежишта се користи во алатни машини, papermaking машини, механички брзини, мотори, wind генератори, челик опрема, рударска опрема, шприцмашини, текстилни машини, врати и прозорци, ролери, играчки, итн.Направени од страна на Експерти.Изработка на професионални лежишта за заострените ролери rotators започна во 1945 година, кој е достоен за вашето откритие и доверба.Услуги На Клиентите. 1 година/50,000 милји слободни замена или рефундирање без причина, немојте да се грижите за купување.Лесен за Употреба.Надворешниот прстен и внатрешните делови (внатрешен прстен, ролери и кафез делови) на заострените ролери rotator може да се одвои за лесна монтажа и демонтажа.Повеќекратна Употреба.Топката лежишта се користи во алатни машини, papermaking машини, механички брзини, мотори, wind генератори, челик опрема, рударска опрема, шприцмашини, текстилни машини, врати и прозорци, ролери, играчки, итн.Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : Имајќи Челик.Боја : Како на Сликата Покажува.Модел : 32205 7505 E.Raceway Тип : Заострените Raceway.Број на Возниот Тело Колони : Една Колона.Возен Елемент : Заострените Ролери.Главната Применливи Кафез : J Челик Печат Кафез.Внатрешен Дијаметар : Прибл. 25мм/1in.Надворешниот Дијаметар : Прибл. 52mm/2in.Лесен за Употреба.Надворешниот прстен и внатрешните делови (внатрешен прстен, ролери и кафез делови) на заострените ролери rotator може да се одвои за лесна монтажа и демонтажа.Повеќекратна Употреба.Топката лежишта се користи во алатни машини, papermaking машини, механички брзини, мотори, wind генератори, челик опрема, рударска опрема, шприцмашини, текстилни машини, врати и прозорци, ролери, играчки, итн.Состојба : 100% Сосема New Material : Имајќи Steel Color : Како на Сликата Shown Model : 32205 7505 ERaceway Тип : Заострените Raceway Number на Возниот Тело Колони : Еден Column Rolling Елемент : Заострените Roller Main Применливи Кафез : J Челик Печат Cage Inner Дијаметар : Прибл. 25мм/1in Outer Дијаметар : Прибл. 52mm/2in. 1. Лого е посебен тип, корисникот може да се прилагоди на царинење согласно потребите при инсталирањето. 2. Лого треба да се чистат со бензин или kerosene пред употреба и да се чува добро подмачкано. 3. Кога имајќи е инсталиран, имајќи треба да се притисне во компонента и тепање е строго забрането. 4. Лого место за складирање треба да бидат чисти и вентилирани за да се избегне влага.Лежишта кои треба долгорочно складирање треба да бидат редовно рѓа-доказ.

R

Им се допаѓа и на купувачите