.

.

1,300# Челик Здрав Плоскости Алатка за ПОЛНЕЊЕ Поставите 1500 CRIMPS & 600 МЕТРИ Челик & Алатка

1,300 Челик Здрав Плоскости Алатка за ПОЛНЕЊЕ Поставите 1500 CRIMPS & 600 МЕТРИ Челик & Алатка

DEN 1646.40
Износ

2 парче МЕТАЛ ЗДРАВ СЕТ СО АЛАТКИ,ЗДРАВ И CRIMPS и СЛОБОДНИ SNIPS ВКЛУЧЕНИ.Рака tensioner со позитивни ratchet акција и брзо ослободување Crimper има термички обработени вилици, Компактен и лесно да се справи со Хром обложено со ПВЦ зафат 5/8" рака капацитет 600 Ft се Тркалаат, 5/8" широк, Прибл. 1500 ЕА Компјутери.Crimps за челик здрав Crimps големина : 1.2" долго за 0,6" дебела Понекогаш здрав доаѓа на една ролна или две ролни во зависност од производството се кандидира.

R

Им се допаѓа и на купувачите