.

.

MMWW Kenzan Цвет Круг Јапонски Kenzan Ikebana Цвет Arranger Pincushion Стојат База Цвет Фиксна Алатки за Цвет Аранжман Растенијата Фиксација (Боја : Златна)

MMWW Kenzan Цвет Круг Јапонски Kenzan Ikebana Цвет Arranger Pincushion Стојат База Цвет Фиксна Алатки за Цвет

DEN 1257.60
Износ

цвет pin , Лесен за употреба.Цвет pin има произлегува во место и да ги прошират произлегува во исто време.јапонски цвет носителот, Компактни димензии и мала тежина, за лесно да ги чувате и да се носи за повеќе погодност.цветни ikebana послужавник, Совршен флорални база и цветни материјали за вашиот проект.Совршен за цвет продавница, подароци продавница, рачно изработени DIY и така натаму.цветни игла, парична Казна изработка обезбеди практичност и издржливост за служат долго време.цвет arranger поддршка, направени од не ' рѓосувачки челик за да ја вметнете во еден пакет на цвет матични да оркестарот дома, кујна, спална соба.Kenzan Цвет Круг Јапонски Kenzan Ikebana Цвет Arranger Pincushion Стојат База Цвет Фиксна Алатки за Цвет Arrangement Feature - Материјал : не ' Рѓосувачки челик/ бакар.- Боја : Златна.- Големина : 4. 6 X4. 6 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x Kenzan Цвет Круг Јапонски Kenzan Ikebana Цвет Arranger Pincushion Стојат База Цвет Фиксна Алатки за Цвет Arrangement Dear клиент, производ, обично се спроведуваат во 7-15, ние нудиме 60 дена незадоволни гарантира враќање ако имате било какви прашања во текот на превозот процес, ве молиме да бидат слободни да контакт us If како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.

R

Им се допаѓа и на купувачите