.

.

GentleGirl.САД Тенка Сина Линија САД Американската Полиција Табела Знаме,се Држи Мали Мини Американската Полиција Знаме за Статистика Табела Знаме на Трибина со Стојат

GentleGirl.САД Тенка Сина Линија САД Американската Полиција Табела Знаме,се Држи Мали Мини Американската Полиција

DEN 237.12
Износ

Спецификации : Марка 8.2" x 5.5" (Wx L), 11.8" метална купола.Материјал : Знамето површина се направени од издржлив полиестер, сребро метален стап, велур не се лизга стојат база.Во споредба со други пластични столбови, метални шипки е повеќе напредни и издржливи.Голема и исклучителна полицијата прослава декорација : погоден за канцеларии, семејства, конференциски сали, полицијата тема партии.Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Ние ќе се обезбеди навремена услуга на нашите клиенти и да ви обезбеди со одличен целокупното шопинг искуство. 100% пари гаранција за враќање на!.Изборот на нашите производи нема да ве разочараме.Нашите производи може да даде вашата канцеларија, дома, конференциска сала донесе добра декорација за да ви даде добро расположение, па сте дома, на работа може да донесе подобро искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите